Drukuj

Czarnia i Jednorożec na trasie

poniedziałek, 21, maj 2018 09:56.

W sobotę spotkałem się z mieszkańcami Czarni Kurpiowskiej. Dziękuję za rozmowy o Polsce i kurpiowską gościnność. Specjalne podziękowania przesyłam dla posła Arakdiusza Czartoryskiego. Kilka godzin później spotkałem się także z mieszkańcami gminy Jednorożec na Ziemi Przasnyskiej.

Drukuj

Zmarł Kazimierz Kwiatkowski

czwartek, 17, maj 2018 08:12.

Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość, że odszedł od nas Pan Kazimierz Kwiatkowski, jeden z najaktywniejszych uczestników Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. Tadeusza Krawczyka po Ziemi Sochaczewskiego, patriota, pasjonat turystyki, niezwykle zaangażowany w promocję Sochaczewa i Ziemi Sochaczewskiej, a jednocześnie niezwykle skromny i życzliwy człowiek.

Drukuj

Ruszamy z odwiertem geotermalnym w Sochaczewie

środa, 16, maj 2018 16:28.

Historyczny dzień dla Miasto Sochaczew! Ruszamy z odwiertem geotermalnym. Dziś w Urzędzie Miasta została podpisana umowa na odwiert do źródeł geotermalnych, które są ok 1400m pod ziemią. 

Drukuj

Komisje Energii spotkały się w Sofii

poniedziałek, 14, maj 2018 18:16.

W Sofii trwa Spotkanie Przewodniczących Parlam. Komisji Energii. W wystąpieniu zdecydowanie przypomniałem, że jeśli Komisja Europejska ułaskawi #Gazprom za uporczywe łamanie prawa antymonopolowego to miliardy zaoszczędzone na karach Gazprom wykorzysta do budowy #NordStream2

Drukuj

Polska jest jedna w Skierniewicach i Rawie Mazowieckiej

poniedziałek, 14, maj 2018 18:13.

W ramach akcji #PolskaJestJedna w sobotę spotkałem się z mieszkańcami Skierniewic i Ziemi Skierniewickiej. Dziękuję za życzliwe przyjęcie i ważne rozmowy o Polsce. Dziękuję także mieszkańcom Rawy Mazowieckiej za sobotnie spotkanie w Miejskim Domu Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inka". W spotkaniu i rozmowach o propozycjach PiS dla Polaków wzięli udział także posłowie Dariusz KubiakGrzegorz WojciechowskiSenator Rafał Ambrozik, burmistrz Rawy Maz. Dariusz Misztal i radny Adrian Galach, któremu szczególnie dziękuję za zaangażowanie w organizację. #PolskaJestJedna#słuchamyPolaków

Przed spotkaniem z mieszkańcami Rawy Maz. złożyłem kwiaty pod tablicą ku czci Danuty Siedzikówny "Inka", bohaterskiej sanitariuszki V Brygady Wileńskiej, zamordowanej przez komunistów.

rawa

 

A- A A+

Dziecko to nie koszt, to inwestycja w przyszłość. Dotrzymaliśmy słowa. Program Rodzina 500+ przyjęty przez Sejm. Zaledwie 85 dni od wotum zaufania rządu premier Beaty Szydło.

To pierwszy kompleksowy program wsparcia rodziców.

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew