top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Andrzej Duda to się uda!

Szanowni Państwo! W niedzielę wybierzemy nowego prezydenta Polski. Głosuję na Andrzeja Dudę i o to samo proszę Państwa.


Andrzej Duda szanuje wszystkich ludzi, także tych, którzy mają inne poglądy. Chętnie spotyka się z Polakami. Andrzej Duda mówi o wspólnocie, o jednej Polsce, nie dzieli Polski na racjonalną i radykalną, tak jak robi Bronisław Komorowski. Prezydent dzieli Polskę. Andrzej Duda potrafi okazać szacunek także zwolennikom innych kandydatów i z nimi rozmawiać. Nie krzyczy na nich jak Bronisław Komorowski, ani nie wygraża pięścią za to, że mają inne zdanie. Andrzej Duda zna problemy zwykłych ludzi, bo osobiście odwiedził 250 powiatów, przeprowadził tysiące rozmów, uścisnął tysiące rąk.


Andrzej Duda jako prezydent skieruje do sejmu ustawy: przywracającą wiek emerytalny 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn i prawo rodziców sześciolatków do decydowania o tym, kiedy ich dzieci mają pójść do szkoły. Jest wiele spraw, które dziś odbijają się od urzędów państwowych, tak jak od B.Komorowskiego odbijali się ludzie potrzebujący pomocy. Drzwi do prezydenta powinny być otwarte, to wielka nadzieja na poprawę stanu sprawiedliwości w Polsce. Polska stoi dziś przed wielką szansą wybrania na prezydenta człowieka, który jest wrażliwy na ludzką krzywdę.


Dziękuję za tak liczne Państwa głosy w pierwszej turze i proszę o jeszcze więcej w niedzielę 24 maja. Andrzej Duda. Godne życie w bezpiecznej Polsce.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page