top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Deklaracja Europejska Prawa i Sprawiedliwości

Szanowni Państwo,

W Parlamencie Europejskim trzeba zdecydowanej promocji wartości chrześcijańskich i obecności prawicy. Dlatego zdecydowałem się kandydować. Startuję z 4 miejsca mazowieckiej listy Prawa i Sprawiedliwości. Chcę zabiegać o to, by UE była wspólnotą równych państwa, w której każdy głos się liczy, nie tylko największych i najsilniejszych. Pragnę budować koalicję na rzecz solidarności energetycznej, powstrzymywać projekty, które mogą blokować rozwój Polski i naszego regionu. Dbać o sprawiedliwe traktowanie polskich produktów i firm. Zachęcać do takiej polityki gospodarczej i społecznej, której efekty odczują wszyscy Europejczycy, a nie tylko elity brukselskie.

Proszę o Państwa głos oraz poparcie Prawa i Sprawiedliwości! Wyślijmy do Parlamentu Europejskiego silną reprezentację, która razem z prawicą innych państw utworzy nowy sojusz na rzecz wartości i odrodzenia siły gospodarczej w Europie.

Maciej Małecki


Deklaracja Europejska Prawa i Sprawiedliwości


1. Europa Wartości: Jesteśmy za powrotem UE do wartości, które głosili jej twórcy. 2. Europa Rodziny: Obronimy prawa rodziców do wychowywania dzieci. 3. Europejskie wsparcie dla polskiej wsi: Będziemy aktywnie zabiegać na forum UE o interesy polskich rolników. 4. Budżet UE dobry dla Polski: Wynegocjujemy korzystny dla Polski budżet. 5. Europejski Wspólny Wolny Rynek: Będziemy bronić równego traktowania polskich firm. 6. Bezpieczne granice Europy: Będziemy za dalszą ochroną zewnętrznych granic UE. 7. Europa niezależna energetycznie: Wspieramy bezpieczeństwo energetyczne Polski i Europy. 8. Ta sama jakość produktów w całej Europie: Będziemy walczyć o to, aby konsumenci w całej Europie byli równo traktowani i mieli dostęp do produktów i towarów tej samej jakości. 9. Europa równych szans: Będziemy zabiegać o likwidację podwójnych standardów w traktowaniu państw w ramach UE. 10. Sprawiedliwa polityka klimatyczna Europy: Będziemy dążyć, by polityka klimatyczna Europy uwzględniała polskie interesy. 11. Zrównoważony rozwój - podstawa silnej UE: Chcemy silnej polityki spójności jako podstawy szybkiego i solidarnego rozwoju UE. 12. STOP nielegalnej imigracji: Chcemy, by Europa pomagała w miejscach konfliktów. Sprzeciwiamy się nielegalnej imigracji.
Comments


bottom of page