top of page
Szukaj

Gaz z Zatoki Meksykańskiej

  • Zdjęcie autora: Maciej Małecki
    Maciej Małecki
  • 28 kwi 2017
  • 1 minut(y) czytania

Do Polski trafi gaz LNG ze Stanów Zjednoczonych. W Aktualnościach Dnia @RadioMaryja mówiłem o bardzo ważnej umowie na sprowadzanie do terminala w Świnoujściu gazu LNG z Zatoki Meksykańskiej i uwalnianiu Polski od monopolu Gazpromu.


 
 
 

Komentarze


Komentowanie tego posta nie jest już dostępne. Skontaktuj się z właścicielem strony, aby uzyskać więcej informacji.

© Biuro Posła na Sejm RP Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew

  • Facebook - Biały Krąg
  • Twitter - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg
bottom of page