top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Kolekcjonerskie koszulki

Trwają zapisy na XVII Rodzinny Rajd Rowerowy im. Tadeusza Krawczyka po Ziemi Sochaczewskiej. Peleton rowerzystów pasjonatów w sobotę 20 sierpnia ruszy w trasę Sochaczew – Miszory - Sochaczew. W tym roku zgłoszenia są przyjmowane do 10 sierpnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3 w Sochaczewie.


W tym roku internauci za pośrednictwem społecznościowego profilu Rajdu na facebook wybrali kolor koszulki. Organizatorzy postanowili wrócić do tradycji pamiątkowych koszulek. Przypomnijmy, że w zeszłym roku każdy uczestnik otrzymywał kamizelkę odblaskową. Dwa lata temu zaś, internauci wybrali fioletowy kolor, jako barwę najbardziej oryginalną na rajdową koszulkę. Teraz do łask głosami internautów wróciły żółte trykoty. W tym kolorze jechaliśmy na IV Rajdzie Rowerowym Sochaczew-Budy Stare 14 czerwca 2003 r. Pamiętam, że był wtedy piękna pogoda. Mam nadzieję, że i w tym roku tak będzie. Kolor żółty na tyle utrwalił się w świadomości organizatorów, że od czwartego właśnie rajdu  oficjalnie logo imprezy jest na żółtym tle.


Kolor koszulki to niewątpliwie jedna z atrakcji wydarzenia. Są rowerzyści, którzy kolekcjonują wszystkie rajdowe t-shirty. Jednak najważniejsze są atmosfera i pogoda ducha. Tych natomiast na pewno nie zabraknie.


Szczegółowe informacje na temat udziału w rajdzie i regulamin rajdu można uzyskać na stronie internetowej maciejmalecki.pl, Sochaczew.pl, mosir.sochaczew.pl pod nr tel. (46) 862-77-59.


Na potrzeby rajdu został też utworzony specjalny adres mailowy: rajd.zapisy@interia.pl


Osoby niepełnoletnie mogą zostać zapisane tylko przez rodziców lub dorosłych opiekunów. 


bottom of page