top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Konkurs:W nagrodę wycieczka do Parlamentu Europejskiego

Jak zapewne już wiecie, wspólnie z Piotrem Osieckim Burmistrzem Sochaczewa, Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, Stowarzyszeniem Odnowy Sochaczewa „Zamek” oraz Klubem Republikańskim w Sochaczewie organizuję konkurs dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych „Myśmy rebelianci, żołnierze wyklęci”.


Celem naszego przedsięwzięcia jest pobudzenie zainteresowania młodego pokolenia walką Polaków o niepodległość podczas II wojny Światowej, zainspirowanie i zachęcenie młodzieży do podjęcia samodzielnych badań nad historią swojej rodziny, środowiskiem związanym z miejscem zamieszkania. Tu o pomoc proszę nauczycieli i dyrektorów szkół. Zgłoszenia do konkursu można składać do 20 stycznia 2013r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">marcin.rosinski@sochaczew.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać w moim Biurze tel. 791 87 57 57 lub w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie tel. 46 862 27 30 w. 384.


Teraz zaś mam kilka słów do uczestników konkursu, bowiem w całym przedsięwzięciu jesteście najważniejsi. Zachęcam Was drodzy uczniowie do podjęcia wyzwania i poznania trudnego, ale jakże pięknego czasu w historii narodu polskiego. Wiedza jest wartością sama w sobie, a jej posiadanie daje olbrzymią satysfakcję. Jednak udział w konkursach to także nagrody, które są wyrazem podziękowania i doceniania wysiłku włożonego w przygotowania. Poczyniłem specjalne starania o nagrodę dla Was. Otóż zwycięzca Konkursu pojedzie w 2013 r. na wycieczkę do Parlamentu Europejskiego.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was kciuki.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page