top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Musimy wysłać silną reprezentację

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele,

zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie mojej kandydatury w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kandyduję z mazowieckiej listy Prawa i Sprawiedliwości z 4 miejsca.

Startuję w tych wyborach, ponieważ doświadczenie, które zdobyłem w ostatnich latach, chciałbym wykorzystać do pracy w Parlamencie Europejskim.

W Brukseli chcę zabiegać o to, by Unia Europejska była wspólnotą równych państw, w której każdy głos się liczy, nie tylko największych i najsilniejszych. Żeby nie było podziału na kraje, które tacy politycy jak Frans Timmermans lubią lub nie lubią i zgodnie z tym nagradzają albo karzą.

W Parlamencie Europejskim pragnę też budować koalicję na rzecz solidarności energetycznej, powstrzymywać projekty, które mogą blokować rozwój Polski i naszego regionu. Dbać o sprawiedliwe traktowanie polskich produktów i firm.

Jestem przekonany że nasze polskie doświadczenia przydadzą się w polityce europejskiej. Trzeba zachęcać Unię do takich działań gospodarczych i społecznych, których efekty odczują wszyscy Europejczycy, nie tylko elity brukselskie. Te aż zanadto korzystają z wieloletniej „dobrej koniunktury” dla siebie.

Chcę być również członkiem drużyny, która będzie wywierała presję, by Wspólnota Europejska wróciła do swoich korzeni. Unia została zbudowana w oparciu o chrześcijańskie wartości i idee wspólnotowe takie jak współpraca, szacunek dla poszczególnych krajów i solidarność. To one przyświecały ojcom założycielom Zjednoczonej Europy, Alcide de Gasperiemu, Robertowi Schumanowi, czy Konradowi Adenauerowi. Musimy przestać się godzić na dalsze szerzenie ideologii uderzających w rodzinę i nachalne próby deprawacji dzieci. Stop LGBT. Unia ma solidny chrześcijański fundament, na którym została zbudowana tylko musi sobie o tym przypomnieć. Nowi europarlamentarzyści powinni to zrobić.

Do Brukseli musimy wysłać silną reprezentację, która razem z prawicą z innych państw utworzy nowy sojusz na rzecz powrotu do wartości chrześcijańskich i odrodzenia siły gospodarczej w Europie. Chciałbym pomóc w realizacji tego celu.

Jak Państwo wiecie, jestem zaangażowany we wspieranie wielu naszych miejscowych projektów i inicjatyw. Zapewniam, że tu się nic nie zmieni. Będę nadal pomagał, angażował się w pracę na rzecz wspólnych potrzeb na sto procent. Kandyduję przecież z okręgu mazowieckiego, a więc z naszego regionu. Nie boję się ciężkiej pracy i dotrzymuję słowa.

Proszę o Państwa głos! Lista Prawa i Sprawiedliwości, 4 miejsce.

Z wyrazami szacunku i serdecznym pozdrowieniem,

Maciej Małecki
Comments


bottom of page