top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Nasze mistrzostwa w piłce nożnej

Dziś we Francji rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2016. Kilka dni później na chodakowskich boiskach rozegramy szesnasty już Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”. To piękne wydarzenie łączy amatorskie drużyny podwórkowe w pięknej sportowej rywalizacji.


Co prawda zapisy na Turniej kończą się, nie mniej serdecznie zapraszam do kibicowania. Nasi zawodnicy potrzebują solidnego wsparcia. Dla wszystkich gości przygotowaliśmy piknik rodzinny z licznymi konkurencjami i nagrodami. Zapraszam 18 czerwca do Sochaczewa.


Ze sportowym pozdrowieniem, Maciej Małecki.


Turniej Dzikich Drużyn to zawody, w których występują  drużyny podwórkowe, osiedlowe, reprezentacje ulic, szkół i grupy przyjaciół. Tradycją jest, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo-rekreacyjny prowadzony przez Sławomira i Piotra Cyplów z Dragon Fight Club. Rywalizacja odbędzie się w kategoriach: klas I-III, klas IV-VI szkół podstawowych, gimnazjum, dziewczęta i open.


Współorganizatorami XVI Turniej Dzikich Drużyn są: burmistrz Piotr Osiecki, starosta Jolanta Gonta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS Bzura Chodaków, Zespół Szkół w Sochaczewie i Dragon Fight Club.


ความคิดเห็น


ปิดการแสดงความคิดเห็น
bottom of page