top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Pamięci Senator Janiny Fetlińskiej

W sobotę 21 kwietnia 2018 roku o g. 11.00. w Niepokalanowie będzie sprawowana Msza święta w intencji śp. Senator RP Janiny Fetlińskiej, tragicznie poległej w katastrofie pod Smoleńskiem. Mszę Świętą celebrował będzie ks. Andrzej Kamiński z Archidiecezji Warszawskiej. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie poświęcone śp. Janinie Fetlińskiej.


Śp. Janina Fetlińska była senatorem VI i VII kadencji. Wraz z rodziną mieszkała w Ciechanowie. Była pielęgniarką z tytułem naukowym doktora nauk medycznych. Śp. Janina Fetlińska "była osobą głęboko wierzącą, oddaną sprawom Polski i zwykłych ludzi. W mojej pracy poselskiej wciąż spotykam dobre ślady jej pracy i wdzięczność za jej serce" – wspomina poseł Maciej Małecki.


Dzięki corocznym spotkaniom w Niepokalanowie pamięć o Pani senator jest wciąż żywa, a jej praca na rzecz ludzi skrzywdzonych, chorych i bezradnych inspiruje kolejne pokolenia Polaków. Na uroczystości w Niepokalanowie zapraszają poseł Maciej Małecki, dr Alicja Adwent oraz Łukasz Gołębiowski.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page