top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

POLACY NIE ODCZUJĄ WZROSTU CEN PALIW

Rekordowe zyski firm paliwowych od czasu, kiedy władze w Polsce sprawuje Prawo i Sprawiedliwość, pozwalają, aby ta opłata nie była w żaden sposób odczuwalna przez polskich kierowców. Przypomnę tylko, że Orlen w kolejnych latach, kiedy Prawo i Sprawiedliwość skutecznie uderzyło w szarą strefę paliwową, kiedy uderzyliśmy w mafię paliwową, to Orlen od tamtej pory notuje rekordowe zyski. Rok 2016 przyniósł 5,5 miliarda złotych. Rok 2017 owocował kwotą 7,2 miliarda złotych zysku.

Nigdy takich zysków nie było za czasów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego i wtedy tak naprawdę polscy kierowcy, polska gospodarka, wszyscy byliśmy bici po kieszeni za to, jak w Polsce hulała mafia paliwowa. Skończyliśmy z mafią paliwową, skończyła się zielona wyspa dla mafii paliwowej i dzisiaj dbamy o Polską gospodarkę, także o polski sektor paliwowy.


Więcej na: http://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-pos-m-malecki-polacy-nie-odczuja-wzrostu-cen-paliw-na-stacjach-benzynowych/?fbclid=IwAR36YRO-e8CIm1ik6aeNlfuN3YHBKvFhomMflg3Jm9QgbGssElYyIdtSUcQ

Σχόλια


bottom of page