top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Ruszają zapisy na Turniej Dzikich Drużyn 2017

XVII Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek” odbędzie się w niedzielę 4 czerwca 2017 r. na stadionie MOSiR w Chodakowie oraz boisku Zespołu Szkół w Chodakowie.  


Turniej Dzikich Drużyn na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych ziemi sochaczewskiej. Pomysłodawcą tej znamienitej imprezy jest Maciej Małecki, który w 2001r. na stadionie Orkanu zorganizował pierwsze zawody. Z biegiem lat na  do zawodów stawiało się coraz więcej drużyn, coraz więcej osób też angażowało się w organizację imprezy. Od siedmiu lat współorganizatorem turnieju jest Miasto Sochaczew i burmistrz Piotr Osiecki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz tradycyjnie Powiat Sochaczewski ze starostą Jolantą Gontą.


Drużyny liczą 6 zawodników z bramkarzem (można zgłosić do 10 zawodników) i rywalizują w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjum i open. Zgłaszają się przede wszystkim drużyny podwórkowe, osiedlowe, reprezentacje ulic, szkół i grupy przyjaciół. Tradycją jest, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo rekreacyjny prowadzony przez Sławomira i Piotra Cyplów z Fight Club Dragon, nauczycieli z Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza oraz Zespołu Szkół w Sochaczewie.


Atrakcji nie zbraknie także i w tym roku - mówi Łukasz Gołębiowski dyrektor biura posła Macieja Małeckiego, który koordynuje prace organizacyjne – Staramy się, żeby każdy kto przyjdzie na stadion w Chodakowie znalazł coś dla siebie. Dlatego przygotowujemy konkursy dla młodszych i starszych.


Jak zgłosić drużynę do Turnieju?


Zapisy TYLKO DO 24 MAJA w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3 oraz hali sportowej przy ul. Chopina 101. Uwaga!!!Limit 16 drużyn w każdej kategorii. NIE MA ZGŁOSZEŃ DRUŻYN W DNIU ZAWODÓW!!!


Zgłoszeń dokonujemy na formularzach dostępnych na stronach Turnieju: www.facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew, maciejmalecki.pl, sochaczew.pl.


Wypełnione zgłoszenie musi zawierać nazwę, kategorię wiekową drużyny, dane zawodników i opiekuna oraz rozmiary koszulek. W przypadku zawodników niepełnoletnich muszą zostać dołączone zgody rodziców (druki są też na stronach internetowych).


Zespoły, których piłkarze nie mają ukończonych 18 lat mogą zostać zapisane tylko przez dorosłego opiekuna. W kategoriach szkół podstawowych i gimnazjum wiek zawodników jest ustalany na podstawie legitymacji szkolnej.


Organizatorzy:


Stowarzyszenie Zamek, Maciej Małecki poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta Sochaczew 


Współorganizacja: Starosta Sochaczewski, MOSiR Sochaczew, KS Bzura Chodaków,


Fight Club Dragon, Zespół Szkół w Sochaczewie, Klub Wolontariuszy MOPS Sochaczew

bottom of page