top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Ruszają zapisy na Turniej Dzikich Drużyn

XV Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej (po 6 osób w drużynie) . Kategorie: podstawówka kl. I-III i IV-VI, gimnazjum, open. Sobota 20 czerwca 2015r. stadion ul. Chopina i boisko Zespołu Szkół w Chodakowie.


Festyn sportowy, gry i zabawy dla wszystkich. Organizatorzy: Stowarzyszenie Odnowy Sochaczewa Zamek, Maciej Małecki Poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta Sochaczew, Starosta Sochaczewski, KS Bzura Chodaków, MOSiR Sochaczew. Współpraca: Fight Club Dragon Sochaczew, Zespół Szkół w Sochaczewie,


Sekretariat zawodów czynny od 8.00. Rozpoczęcie turnieju 9.00.


Jak zgłosić drużynę do Turnieju? DRUŻYNĘ ZGŁASZA PEŁNOLETNI OPIEKUN TYLKO DO 9 CZERWCA w Centrum Kultury, Promocji i Sportu (Kramnice Miejskie róg ul. 1 Maja i Warszawskiej - II piętro). NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!! Formularze zgłoszeń i zgody rodziców dostępne na: www.facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew, maciejmalecki.pl, sochaczew.pl, oraz w Centrum Kultury, Promocji i Sportu (Kramnice Miejskie w Sochaczewie). Informacje o turnieju tel. 46 862 22 35 w. 430, mail: promocja3@sochaczew.pl, UWAGA!!! OTWARTE LOSOWANIE DRUŻYN W CZWARTEK 18 CZERWCA O 17.00 W KRAMNICACH MIEJSKICH. NIE BĘDZIE LOSOWANIA W DNIU ZAWODÓW.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page