top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Stawka tych wyborów jest wysoka

Kampania do Parlamentu Europejskiego wchodzi w decydującą fazę. Prawo i Sprawiedliwość zachęca do tego aby jak najwięcej osób wzięło udział w głosowaniu.

Na ostatniej prostej ruszamy za kampanią: Obroń swoje prawo. Idź na wybory 26 maja i głosuj na PiS. Głosowanie na PiS to postawienie na normalność. Normalność jest wtedy, gdy wszyscy Polacy doświadczają wzrostu gospodarczego i gdy wszystkim wiedzie się lepiej. Głos na PiS to także obrona polskiego złotego przed wprowadzeniem euro. Polski złoty umożliwia nam wzrost gospodarczy i chroni nas w trakcie kryzysów. Udział w wyborach to także obrona dzieci przed seksualizacją i adopcją przez pary homoseksualne. Obrona prawa rodziców do decydowania o wychowywaniu własnych dzieci i szansa na wspieranie normalnej rodziny.

Prawo i Sprawiedliwość przypomina, że Polacy mają prawo bronić projektów społecznych takich jak programy 500+, 300+, 13 emerytura i niższy wiek emerytalny. I chronić politykę społeczną, która przywraca sprawiedliwość dla wielu rodzin.

Udziałem w wyborach i głosowaniem na PiS możemy powiedzieć też stop nielegalnej imigracji, dać sobie prawo do kupowania towarów tej samej jakości, co w innych krajach UE i zapewnić szacunek i poszanowanie dla polskich wartości, które są nam bliskie.

Stawka tych wyborów jest wysoka. 26 maja zdecydujemy o przyszłości Polski i Europy, dlatego trzeba zdecydować mądrze na kogo zagłosować. Warto powiedzieć to też znajomym i zachęcić ich do pójścia na wybory.

Comments


bottom of page