top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Trwają zapisy na Turniej

Przed nami jedna z największych tego typu imprez sportowych w Polsce, czyli Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Już za miesiąc – 18 maja na boiskach w Chodakowie rozegrane zostaną mecze piłkarskie w pięciu kategoriach. W zawodach tych piękną tradycję tworzą drużyny z Żyrardowa. To piękne wydarzenie łączy amatorskie drużyny podwórkowe w pięknej sportowej rywalizacji.

Tymczasem już od 16 kwietnia trwają zapisy do tej cieszącej się ogromną popularnością imprezy sportowej. Drużyny zgłaszać można do 6 maja br. Warto się pośpieszyć, bo liczba uczestników jest ograniczona – obowiązuje limit 16 drużyn w danej kategorii. Zapisów może dokonać wyłącznie pełnoletni opiekun zespołu, na podstawie pisemnej zgody rodziców zawodników. Nie będzie możliwości zgłoszenia w dniu turnieju.

Turniej odbędzie się w sobotę, 18 maja. To już dziewiętnasta edycja rozgrywek, których pomysłodawcą jest poseł Maciej Małecki. Na boisku, w każdej drużynie wystąpi 6 zawodników, w tym bramkarz. Każda drużyna do rozgrywek może zgłosić maksymalnie 10 zawodników. Rywalizacja odbędzie się w 5 kategoriach:

- kat. „SKRZAT” – chłopcy i dziewczęta ur. w roku 2009 i młodsi,

- kat. „ORLIK” – chłopcy ur. w 2008, 2007 i 2006 roku,

- kat. „JUNIOR” – chłopcy ur. w 2005, 2004, 2003 roku,

- kat. OPEN mężczyzn,

- kat. OPEN kobiet.

Turniej Dzikich Drużyn to zawody, w których występują drużyny podwórkowe, osiedlowe, reprezentacje ulic, szkół i grupy przyjaciół. Tradycją jest, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo-rekreacyjny prowadzony przez Sławomira i Piotra Cyplów z Dragon Fight Club.

Współorganizatorami turnieju są Maciej Małecki Poseł Na Sejm RP, Miasto Sochaczew i burmistrz Piotr Osiecki, Starosta Sochaczewski Jolanta Gonta, Stowarzyszenie Odnowy Sochaczewa „Zamek”, KS Bzura Chodaków, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Akademia Piłkarska Sochaczew, Zespół Szkół w Sochaczewie i Fight Club Dragon.

Zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie MOSiR Sochaczew (pływalnia Orka - ul. Olimpijska 3) lub w budynku MOSiR przy ul. Chopina 101. Tam dostępne będą formularze zgłoszeń i zgody rodziców, można też je będzie pobrać ze stron internetowych – maciejmalecki.pl, sochaczew.pl, mosir.sochaczew.pl lub z funpage turnieju na facebook. Szczegółowe informacje o zawodach można uzyskać pod nr tel. 46 46 862 77 59, 46 863 26 20, mail: mosirorka@interia.pl

Do pobrania:

Σχόλια


bottom of page