top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Zamek

Przypominamy, że XIV Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Zamek odbędzie się w sobotę 21 czerwca na stadionie w Chodakowie.


W Turnieju może wystąpić każdy, kto zbierze drużynę (bramkarz plus pięciu w polu) i zapisze ją do 10 czerwca w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie (ul.1 Maja 21, pokók 313). Więcej informacji na stronach Sochaczew.pl, maciejmalecki.pl, Facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew oraz pod nr telefonu: 46 862 22 35 w. 430. Zawody rozgrywamy w kategoriach podstawówek, gimnazjum i open – mówi Łukasz Gołębiowski dyrektor mojego biura, który koordynuje przygotowania. - Przypominamy, że ostatni dzień zgłoszeń to 10 czerwca. Nie będzie można zapisać drużyny w dniu turnieju.


Pierwszy Turniej Dzikich Drużyn zorganizowaliśmy w 2001r. Wzięło w nim udział ponad 20 ekip w kategoriach do lat 14 i open. Ciekawostką było, że zagrała ekipa z Krakowa. Młodzi rugbiści z Juvenii, którzy właśnie gościli w Sochaczewie. Od tamtej pory, co roku na starcie zawodów staje około 50 drużyn podzielonych na kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazjum i open. Zdecydowaną większość stanowią ekipy osiedlowe, podwórkowe, szkolne, reprezentacje ulic i dzielnic. W organizację turnieju włączają się szkoły i Bzura Chodaków. Od trzech lat współorganizatorem turnieju jest Miasto Sochaczew i burmistrz Piotr Osiecki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tradycją turnieju jest to, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo rekreacyjny. Prowadzony przez Fight Club Dragon oraz nauczycieli z Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza oraz Zespołu Szkół w Sochaczewie.


Jak zgłosić drużynę do Turnieju? Zapisy drużyn do 10 czerwca w Kramnicach Miejskich (róg ul. Warszawskiej i 1 Maja). Zgłoszeń dokonujemy na formularzach dostępnych na stronach Turnieju: www.facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew, maciejmalecki.pl, sochaczew.pl. Informacje pod numerem telefonu 46 862 22 35 w. 430, 431,mail: promocja3@sochaczew.pl, Wypełnione zgłoszenie musi zawierać nazwę, kategorię wiekową drużyny, dane zawodników i opiekuna oraz rozmiary koszulek. W przypadku zawodników niepełnoletnich muszą zostać dołączone zgody rodziców (druki są też na stronach internetowych i facebooku). Po złożeniu kompletu dokumentów (do 10 czerwca!!!) drużyna zostaje dopuszczona do zawodów. Zespoły, których piłkarze nie mają ukończonych 18 lat mogą zostać zapisane tylko przez dorosłego opiekuna. W kategoriach szkół podstawowych i gimnazjum wiek zawodników jest ustalany na podstawie legitymacji szkolnej. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!!

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page