top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Wystartowaliśmy z zapisami na Rajd

Wspaniała impreza turystyczna dla całej rodziny. Peleton ponad pięciuset rowerzystów w wieku od 7 do 80 lat. 60 km wspanialej trasy Sochaczew – Bronisławy – Jasieniec – Rybno – Brzozówek – Giżyce – Nowa Wieś – Rybno – Lubiejew - Sochaczew. Na półmetku podróży, jak każdego roku, wspaniały piknik tym razem w Giżycach - grill, pieczone kiełbaski i mnóstwo konkursów.


Zapisy na XIV Rodzinny Rajd Rowerowy im. Tadeusza Krawczyka po Ziemi Sochaczewskiej potrwają do 16 sierpnia. Miłośników rowerowych przygód i piękna mazowieckiej natury zapraszamy do Urzędu Miasta w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16. Nieletnich zapisują rodzice. Więcej informacji na stronie www.sochaczew.pl. Niezapomniane przeżycia. Namów rodzinę i znajomych! Stałych bywalców Rajdu proszę o zachęcanie nowych uczestników :) W galerii znajdziecie odrobinę wspomnień z zeszłorocznego, trochę deszczowego Rajdu. Serdecznie zapraszam.


Jak się zgłosić? Sposobów jest kilka. Można: ► druk zgłoszenia pobrać ze strony internetowej ratusza www.Sochaczew.pl, czytelnie wypełnić, podpisać i zeskanować, a następnie skan przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">joanna.wojewoda@sochaczew.pl. ► druk zgłoszenia pobrać ze strony internetowej ratusza www.Sochaczew.pl, czytelnie wypełnić, podpisać i przesłać faxem na numer 0-46 862-26-02 ► druk zgłoszenia pobrać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego, na miejscu czytelnie wypełnić i zostawić w BOK. ► druk zgłoszenia czytelnie wypełnić i przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16, 96-500 Sochaczew.


Organizatorami największej turystycznej imprezy w powiecie sochaczewskim są: Stowarzyszenie Odnowy Sochaczewa „Zamek”, Urząd Miasta w Sochaczewie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, „Rowery od A do Z” p. Anny Krawczyk, żony patrona rajdu Tadeusza Krawczyka oraz Dragon Fight Club Sochaczew. Udział w imprezie jest oczywiście bezpłatny!

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page