top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

XVI Turniej Dzikich Drużyn – 7 czerwca ostatni dzień zapisów

We wtorek 7 czerwca upływa termin zapisów do XVI Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Zamek. Zawody odbędą się w sobotę 18 czerwca na stadionie w Chodakowie. Zapisy w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie (ul. 1 Maja 21, II piętro).


Przypominamy, że każda drużyna może zgłosić maksymalnie do 10 zawodników. Na boisku występuje 6, w tym bramkarz. Drużyny zagrają w kategoriach: szkoły podstawowe kl. I-III i IV-VI, gimnazjum, open oraz open kobiet.


W każdej kategorii obowiązuje limit 16 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń – czyli złożenia kompletu podpisanych dokumentów. W przypadku zawodników nieletnich zgłoszenia może dokonać jedynie dorosły opiekun.


Pomysłodawcą Turnieju jest poseł Maciej Małecki, który w 2001 roku zorganizował pierwsze zawody na boisku przy ul. Warszawskiej. Od drugiej edycji turniej nieprzerwanie gości w Chodakowie.  W ubiegłym roku po raz pierwszy mecze odbywały się także na boisku Zespołu Szkół im. F. Chopina.


Współorganizatorami turnieju są Miasto Sochaczew i burmistrz Piotr Osiecki, starosta Jolanta Gonta, KS Bzura Chodaków, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Akademia Piłkarska Sochaczew, Zespół Szkół w Sochaczewie i Fight Club Dragon.


Jak zgłosić drużynę do Turnieju?


Drużyny mogą zgłaszać się do wtorku 7 czerwca w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie - Centrum Kultury, Promocji i Sportu (róg ul. 1 Maja i Warszawskiej - II piętro). Zgłasza tylko dorosły opiekun.


UWAGA! W każdej kategorii limit wynosi 16 drużyn. Decyduje kolejność złożenia kompletnych dokumentów. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!!


Formularze zgłoszeń i zgody rodziców dostępne na:


www.facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew, maciejmalecki.pl, sochaczew.pl oraz w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie.


Informacje o turnieju tel. 46 862 22 35 w. 430, mail: sport@sochaczew.pl,


UWAGA!!! W tygodniu przed zawodami otwarte losowanie drużyn.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page