top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

XVI Turniej Dzikich Drużyn – trwają zapisy!

Przypominamy, że XVI Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Zamek odbędzie się w sobotę 18 czerwca na stadionie w Chodakowie. Zapisy tylko do 3 czerwca w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie (ul. 1 Maja 21, II piętro). Nie będzie zapisów w dniu zawodów.


W Turnieju może wystąpić każdy, kto zbierze drużynę (bramkarz plus pięciu w polu) i zapisze ją  do 3 czerwca w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie (ul.1 Maja 21, II piętro). Informacje także na stronach Sochaczew.pl, maciejmalecki.pl, Facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew oraz pod nr telefonu: 46 862 22 35 w. 430 i mailem sport@sochaczew.pl


Zawody rozgrywamy w kategoriach: podstawówki I-III i IV-VI, gimnazjum i open – mówi poseł Maciej Małecki, pomysłodawca turnieju. – W ubiegłym roku sprawdził się podział podstawówki na dwie kategorie: klasy I-III oraz IV-VI. Zależy nam, żeby najmłodsi piłkarze też mogli rywalizować w swojej kategorii wiekowej.


Oprócz podziału szkół podstawowych na kategorie klas I-III i IV-VI, organizatorzy przypominają o limicie 16 drużyn w każdej kategorii. Otwarte losowanie drużyn odbędzie się w tygodniu przed zawodami w Kramnicach Miejskich. Drużyny zostaną poinformowane o dokładnym terminie. Po raz drugi część meczów odbędzie się na nowym boisku Zespołu Szkół w Chodakowie.


Współorganizatorami turnieju są Miasto Sochaczew i burmistrz Piotr Osiecki, starosta Jolanta Gonta, KS Bzura Chodaków, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zespół Szkół w Sochaczewie.


Równolegle z rozgrywkami będzie trwał festyn sportowo rekreacyjny prowadzony przez Fight Club Dragon Sławomira i Piotra Cyplów.


Jak zgłosić drużynę do Turnieju?


Drużyny mogą zgłaszać się do piątku 3 czerwca. Zgłasza tylko dorosły opiekun.


UWAGA! W każdej kategorii limit wynosi 16 drużyn. Decyduje kolejność złożenia kompletnych dokumentów. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!!


DRUŻYNĘ ZGŁASZA PEŁNOLETNI OPIEKUN TYLKO DO 3 CZERWCA w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie - Centrum Kultury, Promocji i Sportu (róg ul. 1 Maja i Warszawskiej - II piętro).  NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!!


Formularze zgłoszeń i zgody rodziców dostępne na:


www.facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew, maciejmalecki.pl, sochaczew.pl oraz w Centrum Kultury, Promocji i Sportu (Kramnice Miejskie w Sochaczewie ul. 1 Maja 21). Informacje o turnieju tel. 46 862 22 35 w. 430, mail: sport@sochaczew.pl,


UWAGA!!! W tygodniu przed zawodami otwarte losowanie drużyn.
댓글


댓글 작성이 차단되었습니다.
bottom of page