top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

XVII Turniej Dzikich Drużyn – już w niedzielę!

Tegoroczny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Zamek odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w Chodakowie. Zawody zostaną rozegrane na stadionie przy ul. Chopina i na boiskach Zespołu Szkół.


W tym roku do zawodów zgłosiło się 46 drużyn, które są podzielone na kategorie wiekowe. Podczas losowania wszyscy poznają swoich rywali. Dlatego zapraszam przedstawicieli wszystkich ekip do Kramnic Miejskich na godzinę 18.00 we wtorek. Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy od wielu miesięcy pomagają przy organizacji zawodów. To, że dziś gramy już XVII edycję turnieju jest zasługą wielu ludzi dobrej woli, którzy swój czas poświęcają dla innych.


Uroczyste otwarcie turnieju i pierwsze mecze przewidziane są na godzinę 9.00, jednak drużyny muszą wcześniej - od g. 8.00 do 8.30 potwierdzić swój udział w sekretariacie zawodów. W kategoriach szkół podstawowych i gimnazjum każdy z zawodników musi posiadać ważny dokument (legitymacja szkolna lub paszport), którym potwierdzi, może grać w tej kategorii wiekowej. Zawodnik bez legitymacji nie zostanie dopuszczony do gry w kategorii podstawówek i open.


Razem z turniejem na stadionie przy ul. Chopina będzie trwał festyn sportowy organizowany przez Sławomira i Piotra Cyplów z Fight Club Dragon.


Współorganizatorami są burmistrz Piotr Osiecki, starosta Jolanta Gonta, KS Bzura Chodaków, MOSiR Sochaczew, Fight Club Dragon, Zespół Szkół w Sochaczewie, Klub Wolontariuszy. Zawody są organizowane przy wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Od 2002 roku nagłośnienie imprezy zapewnia Włodzimierz „Jerry” Gerasik. 


Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page