top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Cristiada - seans w Żyrardowie

Wspólnie z Akademią Aktywny Żyrardowianin – Wspólnota Żyrardowa zapraszam na film „Cristiada”, który będzie wyświetlony we wtorek 5 listopada o godz. 13.00 w sali kinowej Centrum Kultury w Żyrardowie (Plac Jana Pawła II). Wstęp wolny.


„Cristiada” to prawdziwa historia zbrojnego powstania katolików w Meksyku w latach 20. XX wieku. Chrystysowcy prześladowani i mordowani przez krwawy lewacki reżim odważyli się stanąć do walki o prawo do wyznawania wiary. Film "Cristiada" był nominowany do kilku Oskarów, m.in. dzięki znakomitej obsadzie aktorskiej, w tym za główną rolę Andy Garcii. Niezwykle ciekawą rolę wykreowała Eva Longoria. Mimo tego wielu dystrybutorów odmówiło wprowadzenia do kin filmu o chrześcijańskiej wymowie. Dlatego film będzie można obejrzeć podczas kilku projekcji w parafiach i domach kultury. O terminach będziemy informować na bieżąco.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rezonans służy mieszkańcom Sochaczewa

Nowy rezonans magnetyczny już służy mieszkańcom Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęt za ponad 5 mln zł, trafił do szpitala w Sochaczewie dzięki decyzji premiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page