top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Drużyny zagrają o Puchar Zamku

XIII Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Zamek już jutro na stadionie Bzury Chodaków. Organizatorami są Stowarzyszenie Odnowy Sochaczewa „Zamek”, Miasto Sochaczew, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS Bzura Chodaków oraz Fight Club Dragon Sochaczew.


Rozgrywki będą toczyć się od godziny 9.00 w kategoriach szkoły podstawowe, gimnazjum, open w kategorii chłopców oraz w kategorii open dla dziewcząt. Mecze będą rozgrywane na trzech boiskach. Do środy do Turnieju zgłosiło się ponad 40 drużyn, które powalczą o Puchar „Zamku”. Jednak nie to jest najważniejsze. Najbliższa sobota będzie kolejnym świętem futbolu w Sochaczewie i czasem dla całych rodzin. Tradycją turnieju jest to, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo – rekreacyjny. Prowadzą go Fight Club Dragon i nauczyciele z chodakowskiego Zespołu Szkół. Nie zabraknie zatem atrakcji, gier i zabaw dla dzieci oraz dorosłych.


Pozostańmy z dobrymi emocjami sportowymi, bo przecież piłka cały czas jest w grze. Warto także zrobić sobie małą wycieczkę do Chodakowa i w gronie rodziny spędzić kreatywnie czas, wszak każdy turniej potrzebuje oddanych kibiców. Tegoroczny Turniej poświęcony będzie pamięci Sylwestra Rożdżestwieńskiego, wielkiego przyjaciela imprezy. To dzięki niemu Turniej stawał się prawdziwym świętem piłkarskim. Będzie brakowało jego głosu, poczucia humoru, wiedzy i autorytetu.

Serdecznie zapraszam.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rezonans służy mieszkańcom Sochaczewa

Nowy rezonans magnetyczny już służy mieszkańcom Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęt za ponad 5 mln zł, trafił do szpitala w Sochaczewie dzięki decyzji premiera

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page