top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Gloria Prasnensis Terrae

Walka z epidemią COVID-19 wciąż trwa, kolejna fala puka do naszych drzwi, ale chyba wszyscy mamy poczucie, że najgorsze już za nami, że jesteśmy o wiele lepiej przygotowani do walki z wirusem.

Przasnysz był jednym z miejsc, do których w najtrudniejszych chwilach, gdy brakowało wszystkiego od maseczek począwszy, udało się skierować środki ochrony osobistej za ponad 600 000 zł. Trafiły one do szpitala i przasnyskich domów pomocy. Te środki pomogły uratować wiele ludzkich żyć.


We wtorek 14 września odbyła się miła uroczystość związana z tamtymi trudnymi dniami - Gala Podziękowań za walkę z COVID-19 w powiecie przasnyskim. Starosta Krzysztof Bieńkowski nagrodził statuetkami "Serce za serce włożone w walkę z COVID-19" m.in. lekarzy, pielęgniarki, pracowników szpitala powiatowego, służby mundurowe oraz wszystkie jednostki, które od marca ubiegłego roku wytrwale walczyły z konsekwencjami pandemii na terenie powiatu.


Uroczystość była również okazją do wyróżnienia medalami "Gloria Prasnensis Terrae" za zasługi dla powiatu przasnyskiego. Jestem dumny, wdzięczny i wzruszony, że znalazłem się wśród wyróżnionych tym medalem.

W takich chwilach człowiek zawsze mocniej się uśmiecha, bo zdaje sobie sprawę, że praca dla ludzi ma sens, że jest zauważona. Jeszcze raz dziękuję. Czuję się nie tylko wyróżniony, ale przede wszystkim zobowiązany.


Odznaczenie odebrał w moim imieniu Michał Orliński dyrektor mojego biura poselskiego, któremu dziękuję za reprezentowanie mnie na tej wyjątkowej uroczystości.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rezonans służy mieszkańcom Sochaczewa

Nowy rezonans magnetyczny już służy mieszkańcom Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęt za ponad 5 mln zł, trafił do szpitala w Sochaczewie dzięki decyzji premiera

コメント


bottom of page