top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Gostyniński III Konkurs wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

Gostyniński III Konkurs wiedzy o Żołnierzach Wyklętych został dziś rozstrzygnięty. Zwyciężył Maciej Chybiński z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie.

Drugie miejsce Martyna Gęsiarz ze Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Małkowskiego z Oddziałami Gimnazjalnymi w Szczawinie Kościelnym oraz Magdalena Filińska Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie, trzecie miejsce Michalina Dobaczewska i Weronika Jasińska z Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich w Sannikach. Gratuluję!  Współorganizatorami konkursu byli Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Witold Kalinowski, Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych, Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL oraz Stowarzyszenie Odnowy Sochaczewa „Zamek”.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rezonans służy mieszkańcom Sochaczewa

Nowy rezonans magnetyczny już służy mieszkańcom Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęt za ponad 5 mln zł, trafił do szpitala w Sochaczewie dzięki decyzji premiera

Commenti


I commenti sono stati disattivati.
bottom of page