top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Makulatura na Misje: Żyrardów w akcji

W Żyrardowie przekonaliśmy się, jak łatwo wykonać równanie dla życia. 1 kg makulatury to 75 l. wody dla Afryki. To naprawdę proste. Gazety, papiery, stare kartony, ulotki, które tak często zawalają nasze domy i piwnice. Zatem trochę domowego remanentu, trochę porządków, mały spacer i powstaje kolejna studnia w Sudanie, w której udział mają mieszkańcy Żyrardowa.


Akcja „Makulatura na Misje” trwa w Żyrardowie od 3 grudnia. Dziś zostały będą odebrane kontenery sprzed dużego kościoła oraz z os. Żeromskiego. Pierwszy z nich jest pełny po same brzegi i jeszcze trochę. Obserwując wpisy na fejsowym forum naszego wydarzenia, wiem, że część z Was ma jeszcze trochę zbędnego papieru. Dlatego do piątku będą jeszcze stały dwa kontenery przy kościołach świętych Cyryla i Metodego oraz św. Boromeusza.


Dziękuję Wam za pomoc, za Waszą ofiarność. Pokazaliśmy razem , że warto pomagać. Wiem, że każda pomoc kosztuje. To są nasze czas, wysiłek, często pieniądze. Mamy jednak wielką satysfakcję, że dzięki naszej pomocy ludzie w innym zakątku świata mają naprawdę lepsze życie.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rezonans służy mieszkańcom Sochaczewa

Nowy rezonans magnetyczny już służy mieszkańcom Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęt za ponad 5 mln zł, trafił do szpitala w Sochaczewie dzięki decyzji premiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page