top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Makulatura na misje. Sochaczew dla Syrii

Ponownie włączamy się w ogólnopolską akcję "Makulatura na misje”. Tym razem chcemy pomóc chrześcijanom w Syrii. Od środy 12 grudnia do piątku 21 grudnia przed kościołem parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie stanie kontener na makulaturę (w uliczce między plebanią a muzeum). Tak jak w ubiegłych latach akcję prowadzi moje biuro poselskie we współpracy z parafią św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

Dochód z zebranej makulatury zostanie przekazany na wsparcie dla Syrii przeżywającej koszmar wojny. Wyniszczony przez długoletnie wojny kraj, potrzebuje dziś każdej pomocy.  Mieszkańcy są w katastrofalnej sytuacji.

Zachęcam do zrobienia przedświątecznych porządków w piwnicach, komórkach, garażach. Może leżą tam papiery, z którymi nie mamy co zrobić? Może przez ostatnie miesiące uzbierał się cały stos gazet? Wystarczy przywieźć makulaturę i wrzucić do kontenera. Nasz niewielki wysiłek będzie wielką pomocą dla najbiedniejszych.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rezonans służy mieszkańcom Sochaczewa

Nowy rezonans magnetyczny już służy mieszkańcom Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęt za ponad 5 mln zł, trafił do szpitala w Sochaczewie dzięki decyzji premiera

Comments


bottom of page