top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Ruszają zapisy na Rajd!

Ruszyły zapisy na XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy im. Tadeusza Krawczyka. W tym roku Rajd odbędzie się w sobotę 19 sierpnia. Miłośnicy piękna Ziemi Sochaczewskiej pokonają trasę Sochaczew – Juliopol – Młodzieszyn – Kamion Poduchowny (piknik) – Witkowice – Mistrzewice – Żuków – Sochaczew. Zapisy są przyjmowane w MOSiR Sochaczew ul. Olimpijska 3 do 10 sierpnia.


Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Zamek, Poseł Maciej Małecki, Miasto Sochaczew, Sklep rowerowy ‘’od A do Z’’ Pani Anny Krawczyk -  żony patrona Rajdu. W organizacji pomagają też Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, MOSiR i Fight Club Dragon. W tym roku impreza jest wspierana przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Już dziś zachęcam do startu całe rodziny. Przez kilkanaście lat nasz Rajd im. Tadeusza Krawczyka stał się fenomenem. W peletonie liczącym 700-800 osób obok siebie jadą dzieci, rodzice, dziadkowie i babcie. Dla wielu rodzin nasz rajd to już dobra rodzinna tradycja. Komandorzy rajdu dbają o tempo, przy którym  nawet „niedzielni rowerzyści” nie zostaną w tyle.


Cenną pamiątką jest certyfikat udziału w rajdzie, który otrzymuje każdy z uczestników. Weterani mogą pochwalić się kompletem certyfikatów od pierwszej edycji. Peleton prowadzą komandorzy rajdu, a przejazd jest zabezpieczany przez policję, karetkę pogotowia i serwis techniczny.


Tradycją jest, że co roku przygotowujemy dla uczestników specjalne koszulki z logo rajdu. Rozdajemy je przed startem wraz z certyfikatami. Każdy z uczestników zakłada koszulkę i razem ruszamy na trasę – informuje Łukasz Gołębiowski koordynator imprezy. - Zachęcamy wszystkich do głosowania na kolor koszulki rajdowej. Od kilku lat to sami uczestniczy decydują, jaki kolor będzie miał peleton. Głosujemy na facebookowym profilu Rajdu. Zachęcam do głosowania! - dodaje Łukasz Gołębiowski.


Zapisy trwają do 10 sierpnia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3. Osoby poniżej 18 roku życia mogą zostać zapisane jedynie przez rodziców. Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w Rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.


Informacje można uzyskać też pod nr tel.  46-862-77-59


Regulamin rajdu i wnioski zgłoszeniowe można pobrać ze stron:  www.maciejmalecki.pl,www.sochaczew.pl,www.mosir.sochaczew.pl,


www.facebook.com/RodzinnyRajdRowerowySochaczew


Skan zgłoszenia można także wysłać na adres: rajd.zapisy@interia.pl lub faxem na numer: 0-46 862-77-59. Można również wniosek wysłać pocztą na adres MOSiR-u: ul. Olimpijska 3,  96-500 Sochaczew.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page