top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Spotkanie z Adamem Lipińskim wiceprezesem PiS

Sochaczewski Komitet Prawa i Sprawiedliwości zaprasza na spotkanie z Adamem Lipińskim wiceprezesem PiS. Spotkanie z zastępcą Jarosława Kaczyńskiego odbędzie się w sobotę 18 maja o 12.00 Klubie Ostoja św. Dominika przy parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie (ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 1, wejście z tyłu kościoła). Wstęp wolny.


Adam Lipiński Ekonomista, redaktor i wydawca, założyciel i szef partii Prawo i Sprawiedliwość na Dolnym Śląsku. Poseł na Sejm czwartej i piątej kadencji z ramienia tej partii z okręgu legnicko-jeleniogórskiego. 4 listopada 2005 roku powołany na stanowisko sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W okresie od lipca 2006r. do listopada 2007r. pełnił funkcję Szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów - Jarosława Kaczyńskiego. W wyborach parlamentarnych 21 października 2007 roku ponownie wybrany posłem na Sejm RP z ramienia PiS z okręgu legnicko-jeleniogórskiego. Obecnie wiceprezes partii Prawo i Sprawiedliwość, członek Komitetu Politycznego partii oraz przewodniczący Rady Regionalnej na Dolnym Śląsku. Jest członkiem sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych oraz pełni funkcję wiceprzewodniczącego sejmowej Komisji Łączności z Polakami za Granicą.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rezonans służy mieszkańcom Sochaczewa

Nowy rezonans magnetyczny już służy mieszkańcom Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęt za ponad 5 mln zł, trafił do szpitala w Sochaczewie dzięki decyzji premiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page