top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Tłumy na spotkaniu z Szefem CBA

W niedzielę w Sochaczewie gościł Mariusz Kamiński założyciel i pierwszy Szef CBA. Spotkanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem.
Foto: Paweł Krasucki


W wypełnionej po brzegi Ostoi św. Dominika rozmawialiśmy m.in. o nowym programie Prawa i Sprawiedliwości, wyprowadzaniu Polski z kryzysu i walce z korupcją. Wiceprezes PiS Mariusz Kamiński na moją prośbę wspominał też czasy sochaczewskiego ogólniaka, z którego został wyrzucony w 1983 roku za działalność antykomunistyczną. W spotkaniu wzięli też udział poseł Wojciech Jasiński i senator Marek Martynowski.


Oprócz rozmowy o problemach polskiej gospodarki i propozycji Prawa i Sprawiedliwości na zmianę Polski były też pytania o aresztowania w prowadzonym przez starostę Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. Tam grupa aferzystów bezkarnie żerowała na staruszkach. Przedstawiliśmy dotychczasowe działania posła i radnych Prawa i Sprawiedliwości, także te dotyczące wyjaśnienia braku nadzoru nad DPSem i PCPR.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rezonans służy mieszkańcom Sochaczewa

Nowy rezonans magnetyczny już służy mieszkańcom Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęt za ponad 5 mln zł, trafił do szpitala w Sochaczewie dzięki decyzji premiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page