top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Tunel w Niepokalanowie

Jak bardzo potrzebny jest tunel pod torami w Teresinie wie każdy z mieszkańców gminy, a także tych, którzy choć raz odwiedzili klasztor w Niepokalanowie. Dlatego już kilka lat temu zaangażowałem się w odblokowanie tej inwestycji. Udało się. Teraz pilnujemy, żeby prace - na razie przygotowawcze, potem budowlane - posuwały się naprzód. Dziś zorganizowałem kolejne spotkanie w tej sprawie.


Miałem przyjemność gościć przedstawicieli spółek PKP S.A., PKP Polskie Linie Kolejowe, samorządu powiatu sochaczewskiego i gminy Teresin. Spotkanie to kolejny ważny krok na drodze do realizacji tej strategicznej dla regionu inwestycji.


Cieszę się, że mogę wspierać ten projekt. Współpraca układa się naprawdę dobrze a budowa coraz bliżej.


Jeszcze raz dziękuję uczestnikom spotkania: przedstawicielom zarządów PKP PLK i PKP S.A. oraz samorządowcom z Teresina i powiatu: wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu Janowi Łopacie, radnej Rady Powiatu Anecie Sowińskiej, wójtowi Gminy Teresin Markowi Olechowskiemu oraz dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Małgorzacie Dębowskiej. Zorganizowałem spotkanie w tak szerokim gronie, bo bardzo zależy mi, żeby tunel w Teresinie-Niepokalanowie powstał jak najszybciej.Comments


bottom of page