top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Za miesiąc XIV Turniej Dzikich Drużyn. Ruszają zapisy!

XIV Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek” odbędzie się w sobotę 21 czerwca 2014r. na stadionie w Chodakowie.


Turniej Dzikich Drużyn na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych na ziemi sochaczewskiej. Od trzech lat współorganizatorem turnieju jest Miasto Sochaczew i burmistrz Piotr Osiecki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 


Drużyny liczą 6 zawodników z bramkarzem (można zgłosić do 10 zawodników) i rywalizują w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjum i open. Zgłaszają się przede wszystkim drużyny podwórkowe, osiedlowe, reprezentacje ulic, szkół i grupy przyjaciół. Tradycją jest, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo rekreacyjny prowadzony przez Sławomira i Piotra Cyplów z Fight Club Dragon, nauczycieli z Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza oraz Zespołu Szkół w Sochaczewie. Dużą pomoc przy organizacji imprezy daje Klub Sportowy „Bzura”. Atrakcji nie zbraknie także i w tym roku - mówi Łukasz Gołębiowski dyrektor biura mojego, który koordynuje prace organizacyjne – Staramy się, żeby każdy kto przyjdzie na stadion w Chodakowie znalazł coś dla siebie. Dlatego przygotowujemy konkursy dla młodszych i starszych. Drużyny mogą zgłaszać się tylko w dniach 23 maja – 10 czerwca. Tak jak rok temu NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!! – Ta zmiana została wprowadzona na prośbę samych piłkarzy, którym „spóźnialscy” zabierali godzinę na starcie.


Jak zgłosić drużynę do Turnieju? Drużyny można zapisać od 23 maja do 10 czerwca w Kramnicach Miejskich (róg ul. Warszawskiej i 1 Maja). NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!! Zgłoszeń dokonujemy na formularzach dostępnych na stronach Turnieju: www.facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew, maciejmalecki.pl, sochaczew.pl. zamek-sochaczew.pl lub w Biurze Podawczym Urzędu Miasta w Sochaczewie lub w Centrum Kultury, Promocji, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych (ul. 1 Maja 16, III piętro, pokój nr 413). Informacje na temat turnieju można uzyskać pod numerem telefonu 46 862 22 35 w. 430, 431,mail: promocja3@sochaczew.pl, Wypełnione zgłoszenie musi zawierać nazwę, kategorię wiekową drużyny, dane zawodników i opiekuna oraz rozmiary koszulek. W przypadku zawodników niepełnoletnich muszą zostać dołączone zgody rodziców (druki są też na stronach internetowych i facebooku). Po złożeniu kompletu dokumentów (przed 12 czerwca!!!) drużyna zostaje dopuszczona do zawodów. Zespoły, których piłkarze nie mają ukończonych 18 lat mogą zostać zapisane tylko przez dorosłego opiekuna. W kategoriach szkół podstawowych i gimnazjum wiek zawodników jest ustalany na podstawie legitymacji szkolnej.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rezonans służy mieszkańcom Sochaczewa

Nowy rezonans magnetyczny już służy mieszkańcom Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęt za ponad 5 mln zł, trafił do szpitala w Sochaczewie dzięki decyzji premiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page