top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Bitwa o kolej: Interpelacja do ministra Nowaka

Dobitnym przykładem rozdźwięku pomiędzy wzniosłymi deklaracjami, a tym jak PKP naprawdę traktuje pasażerów, jest likwidacja najbardziej popularnych połączeń do Sochaczewa przy jednoczesnych obietnicach Zarządu PKP: "Co najważniejsze, wszystkie projekty będą konsultowane z Wami – Pasażerami, ponieważ to dla Was zmieniamy Grupę PKP".


Panie Ministrze! Zamiast żmudnych i kosztownych konsultacji zapraszam Pana i Prezesa spółki PKP Intercity na Dworzec Centralny w Warszawie od poniedziałku do piątku przed godziną 16.00. Zobaczycie Panowie tłum podróżnych (klientów PKP Intercity) wsiadających z peronu III do pociągu do Sochaczewa i Łowicza, którzy przez złą decyzję urzędników zostaną pozbawieni najlepszych połączeń. Spółka natomiast straci kilkuset swoich klientów.


Zanim minister Nowak dotrze na dworzec, wcześniej zapewne otrzyma interpelację. Zapraszam do lektury. Gorąco zachęcam także do włączenia się w akcję zbierania podpisów w obronie naszych pociągów. Start w poniedziałek 26 listopada przed sochaczewskim dworcem. Od 5.00 do 8.30 rano. Podpisy będzie można złożyć też w moim biurze poselskim. Wasza pomoc jest bezcenna.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page