top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMaciej Małecki

Komputery w dobie pandemii

Biało czerwona drużyna nie zwalnia tempa z niesieniem pomocy i wsparcia dla samorządów oraz instytucji działających na ich terenie.


Od rana odwiedziłem trzy samorządy - Bulkowo k. Płocka, Śladów k. Brochowa oraz Miasto Żyrardów – które dzięki wzorowej współpracy Spółki Orlen Projekt i Ministerstwu Aktywów Państwowych wzbogaciły się o nowe sale komputerowe. W przypadku dwóch pierwszych samorządów zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem będą służyły dzieciom w wieku szkolnym. Natomiast w Żyrardowie, nowa sala komputerowa powstała w Klubie Seniora.

To wspaniała wiadomość dla żyrardowskich seniorów, którzy będą mogli oswajać się z nowinkami technicznymi. W konsekwencji zaowocuje to likwidacją barier międzypokoleniowych i technicznych, co w czasie koronawirusa znacznie ułatwia kontakt z rodziną oraz znacznie ułatwia załatwianie różnych spraw bez konieczności wychodzenia z domu.


Dzisiejsze wydarzenia to kolejny dowód na to, iż spółki Skarbu Państwa mają narodowość oraz niezwykle dużą wrażliwość społeczną. Tak bardzo potrzebną w tym roku, w czasie pandemii.

Duże podziękowania do Spółki Orlen Projekt, dla Pana prezesa Marcina Kaszy i całego zarządu za wrażliwość społeczną. Potwierdza się fakt, iż Orlen pod dowództwem Pana Prezesa Daniela Obajtka udowadnia, że świetnie sobie radzi na rynku biznesowym, a w tak trudnych chwilach, jak pandemia koronawirusa, pokazuje że ma wrażliwe serce na pomoc dla potrzebujących.


コメント


bottom of page